Toem Grup Şirketleri olarak sizlere Belgelendirme, Danışmanlık, ISO kalite yönetim sistemleri, Web tasarım, seo hizmetleri ve bilgisayar donanım, yazılım ürünleri hizmeti vermekteyiz.
Image Alt

Hakkımızda

..Bir Başlangıç Hikayesi..

2007 Yılında Bir belgelendirme kuruluşu vasıtasıyla Yönetim sistemleri sektörüne giriş yaparak sürekli iyileştirmeyi hedef edindik. Potansiyelimiz sınırlarımızı hiçbir zaman oluşturmadı. Her zaman daha iyi olabilmek için ve yönetim sistemlerini daha iyi kavrayabilmek için seminerlere, eğitimlere katıldık. Bu eğitimler neticesinde öğrendiğimiz bilgileri müşterilerimizle birlikte geliştirdik. Hedefimiz, daima müşteri odaklı çalışarak yönetim sistemlerini işletmelere uygulamak ve bu sistemlerin sadece bir belgeden, sertifikadan ibaret olmadığı göstermek oldu. Bu bilincin müşterilere yer etmesi ve bu gelişmeyi izliyor olmamız bize her zaman mutluluk verdi.

Sektörde yönetim sistemleri belgelendirmesi olarak geçirdiğimiz 10 yılı aşan sürenin sonucunda asıl hedef olarak düşündüğümüz şirketimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. Sizlere danışmanlık anlamında vermek istediğimiz hizmetin amacı şudur ki; işletmelerde uygulanan her sistem aslında bir kalite sistemidir. Biz sadece ortak payda da birleşerek, ortak fikirler sunarak işletmenizde bu sistemleri daha iyi hale getirebileceğinizi görmeyi kendimize HEDEF seçiyoruz.

Sizlerle birlikte bu sistemleri veya eğitimleri gerçekleştirirken;

H edef olarak belirlediğimiz yolları sistemsel hale getirerek,

D oğru ve sonuç odaklı eğitimler vererek, bu bağlamda firma çalışanlarına farkındalık oluşturarak,

F ırsat ve risk değerlendirmelerini belirleyerek sonuç odaklı bir yaklaşımla planladığımız hedeflere ulaşmayı kendimize Misyon edindik.

Bu kararlılıkla Firmamızın açılımını oluşturarak ismini belirledik.
Belirlediğimiz bu isme yakışır bir şekilde sizlere hizmet vermeyi, uzman ekibimizle çözümler sunabilmeyi, kendimizi sürekli iyileştirmeyi, yeniliklere açık olmayı, tüm Türkiye’de yaptığımız iş neticesinde sektörde öncü olmayı hedefleyen bir şirket olmak için yola çıktık ve bu yolu Vizyonumuz olarak belirledik.

Toem Kalite Danışmanlık Hizmetleri,
Kendine Hedef Koyanların tercihi…

Vizyonumuz

Danışmanlık hizmetleri konusunda uzman ekibimizle çözümler sunmak, kendimizi sürekli iyileştirmek, yeniliklere açık olmak, tüm Türkiye’de yaptığımız iş neticesinde sektörde öncü olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimiz beklentilerini en üst düzeyde tutmak, yeni çözümler sunmak, verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak, tüm ekibimiz ile bir takım ruhu oluşturmak.

Toem Group

Belgelendirme & Danışmanlık & WEB Dizayn & SEO Optimizasyon & E-ticaret

Bültenimize Katılın